Special Tactics And Rescue Squad (S.T.A.R.S) Forum Klanu Counter Strike: Source

Special Tactics And Rescue Squad (S.T.A.R.S) Forum Klanu Counter Strike: Source


#1 22-05-2008 14:16:46

Kopik

Klanowicz

4199180
Skąd: Radzyń Podlaski
Zarejestrowany: 15-05-2008
Posty: 5

Cziterzy . . .

Nie wiedziałem gdzie mam umieścić ten wątek, jak źle to zrobiłem to podklej go gdzieś Krystian.

Sprawa ma się następująco. Od niedawno dochodzą mnie słuchy, że niektóre osoby w starsach czitują. Ja nie zamierzam tutaj nikogo z tego rozliczać, ani tego sprawdzać, ale chciałbym wiedzieć z jakimi ludźmi gram i kto ich używa. Z góry mówię, że nikt nie będzie za to ukarany, to forum jest zamknięte i wgląd mamy do niego tylko my. Chciałbym żeby każdy się wypowiedział na ten temat i powiedział z ręką na sercu jak się ma jego gra. Wiem, że niektórzy mogą mieć jakieś obawy, to może ja zacznę. Sprawa ze mną ma się następująco, bo w Countera nie grałem ponad 1,5 roku (przerwa) a zacząłem grę od nowa jak założyłem nowego neta i wtedy po raz pierwszy spotkałem się z grą on-line, a słowo bot lub cziter nic mi nie mówiło Wiem lama byłem, ale dobrze grałem Pogadałem z Pudrem i on mi wszystko wyjaśnił, wbiliśmy na pusty serwer i pokazał mi z czym to się je. I teraz mówię wam z ręką na sercu, że bota używałem raz w życiu na jakimś ruskim serwerze na którym grało 5 osób, zresztą ta gra zakończyła się po max. 10 minutach, bo robiłem to bardzo perfidnie - same heady. Wtedy był mój pierwszy i ostatni raz. Teraz jak słyszę czasami jak ktoś mi sypnie, że czituje to normalnie mam taką zbite, że szok Teraz czekam na was i mam nadzieje, że osoby o których słyszałem przyznają się do tego, bo wolałbym, żeby między nami nie było tajemnic tego typu.

pozdrawiam.

Offline

 

#2 23-05-2008 15:13:32

ADMIN

Krystian_KsG

251438
Call me!
Skąd: GóRNICZE Zabrze
Zarejestrowany: 13-05-2008
Posty: 88

Re: Cziterzy . . .

No i ładnie Kopik.. ciesze sie ze powstal ten temat..

Ja w CS gram 5 lat.. (od miesiąca gram w Source) wiec jak rozumiecie mam pewnego skilla w ta gre.. niemowie tutaj ze nie mam botów na dysku, bo mam.. ale ich używam znikomo (ostatnio grałem na Czeskim serwie i tam gość grał na Aimie, wiec ja tez go włączyłem.. i to było jakieś 2 tygodnie temu.. wtedy grałem na cheatach ostatnio..) Proponowałbym tak.. gdy dostaniemy już serwer.. wtedy zagramy 6vs.6 i każdy nagra demko swojej gry.. wtedy wyłowi sie cziterow.. no chyba ze ktoś sie przyzna odrazu.. niebede wyrzucał z klanu za takie coś, bo każdy bladzi w życiu.. (xDD) porostu Klanowicz dostanie ostrzeżenie (3 takie i out).. Pozdr xD

Offline

 

#3 23-05-2008 15:15:40

Mr SeBeK

Klanowicz

2193796
Skąd: KRB
Zarejestrowany: 15-05-2008
Posty: 20

Re: Cziterzy . . .

Siema Ja tez chatowałem może 2 razy ale nie na serwerach na których grałem z wami xD na jakiś zagranicznych chatowałem i to nieźle ale stwierdziłem ze to bez sensu i skasowałem cheat !!! wole sie nauczyć grac żeby  mnie ktoś rozwalił ze 100 razy nisz wygrać z cheatami ;/

Offline

 

#4 23-05-2008 15:47:13

ADMIN

Krystian_KsG

251438
Call me!
Skąd: GóRNICZE Zabrze
Zarejestrowany: 13-05-2008
Posty: 88

Re: Cziterzy . . .

dobra.. zamykam to forum..! od dzis piszemy na nowym forum.. ten temat przenioslm.. tu jest link

http://www.stars-css.yoyo.pl/forum/view … read_id=11

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ktk2010.pun.pl www.creed.pun.pl www.ta-ra-rum-pum.pun.pl www.parafiagniewu.pun.pl www.kfcrumia.pun.pl